Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto wystartuje w wyborach na prezydenta Lublina? Coraz więcej możliwych kandydatów [sonda]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2017 r. o 11:19 Powrót do artykułu
Nie obchodzi mnie kto będzie kontrkandydatem bo i tak zagłosuję na K.Żuka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietajcie nie glosujcie na obywateli polskich a kandydaci niech podaja zyciorysy do dwoch pokolen wstecz. Tylko wtedy Polska beda rządzić Polacy i to oni beda odpowiadac przed narodem polskim. W obecnej sytuacji zaden posel, senator, prezydent, starosta wojt czy inny wybraniec narodu nie odpowiedzial za swoje bledy zlodziejstwo machlojki czy inne przestępstwa wobec Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na niego nie zagłosuje bo ja nie chcę imigrantów w Lublinie, Ziuk imigrantom już pokoje szykuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawy napisał:
undefined napisał:
i tak Zuk wygra bi jest najlepszy 100% poparcia
Żuk jest BI??? Nie wiedziałem, ale to by wiele wyjaśniało...
 jeju co wy tu za brudy wyciągacie, to jego prywatne sprawy   :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie te pokoje szykuje? opowiedz pisi trollu, błagam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk = rozwój, PiS = marazm i stagnacja. Pruszkowski - pamiętamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a gdzie te pokoje szykuje? opowiedz pisi trollu, błagam
 a u siebie w domu?  może ch zabierze ? czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejne te nazwiska, jedno gorsze od drugiego, Żuk zmiecie z powierzchni ziemi każdego z tej listy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za rządów pis Lublin został wyprzedzony nawet przez Rzeszów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojeju napisał:
prawy napisał:
undefined napisał:
 i tak Zuk wygra bi jest najlepszy 100% poparcia
Żuk jest BI??? Nie wiedziałem, ale to by wiele wyjaśniało...
jeju co wy tu za brudy wyciągacie, to jego prywatne sprawy   :D
 o takich rzeczach nie powinno sie pisać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski też był z PO i co było za niego w Lublinie dobrze? Było tak samo, albo i gorzej jak za Pruszkowskiego. Nie ważny więc jest szyld partyjny, ważny jest człowiek. Że Pruszkowski był be to nie znaczy,że inny kandydat Zjednoczonej prawicy musi być zły. Bo po jednej i po drugiej stronie politycznej barykady są ludzie gorzej lub lepiej nadający się na to stanowisko. A Żuk powinien odejść bo już zbyt długo rządzi, Lublin potrzebuje świeżości. A PIS powinien postawić na bezstronnego fachowca związanego najlepiej ze środowiskiem akademickim. Może prof. Andrzej Gil???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydatów może być i milion a wygra i tak Krzysztof Żuka. Zdecydowanie najlepsza opcja na teraz dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk nie wygra, zobaczycie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wyłącznie Krzysztof Żuk. Tylko i wyłącznie! reszta jest de mode ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie interesuje nazwa partii, tylko człowiek. I tutaj Żuk wygrywa bezapelacyjnie. W 8 lat zrobi mniej więcej tyle, ile kilku jego poprzedników razem wziętych. Nigdy w historii w Lublinie nie działo się tak dobrze, jak w ciągu kilku ostatnich lat. Także ja zagłosuje na Żuka i będę trzymała kciuki, żeby znowu wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że Lublin się zmienia to nie zasługa Żuka tylko długofalowych, długoterminowych od lat planowanych inwestycji oraz odblokowania funduszy unijnych. To, że w mieście są imprezy, stadion, od lat Lublin odwiedziło najwięcej turystów ok, powstają drogi, mieszkania (rodzice kupują chyba studenciakom bo liczba mieszkańców nie rośnie) ok, ale ja się pytam jaki duży inwestor z zagranicy zainwestował w ostatnich latach w Lublinie, jaka jest obecnie znana lubelska marka poza Ursusem? Drogi, stadion i turyści chleba nie dają (w każdym razie dają go niewielkiemu % lublinanin). Jakie są zarobki w Lublinie w stosunku do Warszawy i zachodniej Polski, praca w urzędach i administracji państwowej po znajomości, młodzi ludzie (po studiach) pracują w marketach. Praca na telefonie dla magistra satysfakcja? Przedstawiciel handlowy satysfakcja? Ile tak pociągnie 5, góra 10 lat. Czemu część rodowitych lublinian wybiera studia w innych miastach np. we Wrocławiu, Warszawie, starszy syn sąsiada wybrał w tym roku Politechnikę Wrocławską i jak mówi do Lublina raczej wracać nie zamierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk nie wygra, zobaczycie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mnie nie interesuje nazwa partii, tylko człowiek. I tutaj Żuk wygrywa bezapelacyjnie. W 8 lat zrobi mniej więcej tyle, ile kilku jego poprzedników razem wziętych. Nigdy w historii w Lublinie nie działo się tak dobrze, jak w ciągu kilku ostatnich lat. Także ja zagłosuje na Żuka i będę trzymała kciuki, żeby znowu wygrał.
 a ja zacisne doope żeby nie wygrał  ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Żuk! Oby tylko chciał kandydować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...